POPIS PRIJAVLJENIH

Dausi XC MTB

MTB Maratonček

5.9.2020. – "rekreativne" XCM utrke, 1 krug

Die Hard – 32 km, 1050 m uspona
Die Hard E-BIKE – 32 km, 1050 m uspona
Delta Force – 15 km, 500 m uspona

Dausi Trail

TRAIL Trkić

6.9.2020. – TRAIL utrke

Staying Alive – 25 km, 950 m uspona
Grease – 15 km, 550 m uspona
Flashdance - 8 km, 275 m uspona

Dausi Duatlon

DUATLON

5. i 6.9.2020. - DUATLON

Odvozi Die Hard i otrči Staying Alive, postani jači od He-Mana i Chucka Norrisa, postani Dausitlonac!

MTB maraton - DIE HARD - 32 km - 5.9.2020. (subota)

Rb.

Ime i prezime

Spol

Klub / tim

Grad

1

Daniel Agapito

M

-

Rijeka

2

Damir Bajrektarević

M

-

Kršan

3

Saša Ladavac

M

-

Pazin

4

Dino Čargonja

M

-

Rijeka

5

Paolo Zgrablić

M

Tim NEO

Pazin

6

Ivan Jergović

M

-

Zagreb

7

Robert Bertetić

M

Ind.

Pazin

8

Diego Žužić

M

BK Poreč

Poreč

9

Marko Rajković

M

Gospodar Svemira Fan Club

Zagreb

10

Marko Glušac

M

Bike Centar Krk

Čižići

11

Martin Legović

M

BK Novigrad

Baderna

12

Denis Jurčić

M

-

Beram

13

Albert Kiš

M

BK Poreč

Poreč

14

Željko Petropoli

M

Rodeo

Rijeka

15

Sebastian Nicoletti

M

-

Poreč

16

Ivan Prodan

M

-

Buzet

17

Sandi Cvitić

M

SRK Sutivanac

Pula

18

Vlado Franković

M

PD Skitaci

Rabac

19

Vilim Medančić

M

SRK Sutivanac

Sutivanac

20

Goran Zidarić

M

BK Buzet

Buzet

21

Roberto Antičević

M

rekreativac

Pazin

MTB maraton E-BIKE - DIE HARD - 32 km - 5.9.2020. (subota)

Rb.

Ime i prezime

Spol

Klub / tim

Grad

1





MTB maraton - DELTA FORCE - 15 km - 5.9.2020. (subota)

Rb.

Ime i prezime

Spol

Klub / tim

Grad

1

Martina Cvitković

Ž

-

Karlovac

2

Patrik Fabac

M

BK Novigrad

Novigrad-Cittanova

3

Daniel Agapito

M

-

Rijeka

4

Marina Kolarić

Ž

ind

Čakovec

5

Alen Kurtic

M

-

Labin

DUATLON - MTB Die Hard & TRAIL Staying Alive - 32 & 25 km - 5. i 6.9.2020.

Rb.

Ime i prezime

Spol

Klub / tim

Grad

1

Paolo Zgrablić

M

Tim NEO

Pazin

2

Marko Rajković

M

Gospodar Svemira Fan Club

Zagreb

3

Vlado Franković

M

PD Skitaci

Rabac

TRAIL trčanje - STAYING ALIVE - 25 km - 6.9.2020. (nedjelja)

Rb.

Ime i prezime

Spol

Klub / tim

Grad

1

Ervin Radulović

M

Nacho Vidal iz DRK-a Šijanska

Pula

2

Ivan Slukan

M

SPK Onsight

Pula

3

Sandro Ljubičić

M

SRK Puls

Pula

4

Paolo Zgrablić

M

Tim NEO

Pazin

5

Marko Rajković

M

Gospodar Svemira Fan Club

Zagreb

6

Gordan Pejković

M

DSR Run&Fun

Pula

7

Matej Carić

M

-

Pazin

8

Katarina Dorkić

Ž

DSR Run&Fun

Pula

9

Dejan Buić

M

DSR Run&Fun

Pula

10

Eduard Brečević

M

SRK Alba

Pula

11

Ivan Budić

M

-

Pula

12

Marina Kolarić

Ž

ind

Čakovec

13

Mihaela Kaligari Hek

Ž

Grdelinčić

Pazin

14

Vlado Franković

M

PD Skitaci

Rabac

TRAIL trčanje - GREASE - 15 km - 6.9.2020. (nedjelja)

Rb.

Ime i prezime

Spol

Klub / tim

Grad

1

Robert Bertetić

M

Ind.

Pazin

2

Entoni Širol

M

Nu3sport

Pazin

3

Nikola Turina

M

SRK Rika

Rijeka

4

Vesna Mohorovičić

Ž

Ri Tornadosi

Matulji

5

Krunoslav Salaj

M

-

Poreč

6

Diana Radobuljac

Ž

DSR Run&Fun

Pula

7

Ivana Milotić

Ž

-

Pazin

8

Tomislav Labinjan

M

-

Karojba

TRAIL trčanje - FLASHDANCE - 8 km - 6.9.2020. (nedjelja)

Rb.

Ime i prezime

Spol

Klub / tim

Grad

1

Anika Milohanić Benčić

Ž

Trčim za dvoje!

Pazin

2

Ivan Benčić

M

Trčim za dvoje!

Pazin